پنج فیلم هندی که دیدنشان را نباید از دست بدهید

سینمای بالیوود در ایران طرفداران پر و پا قرصی دارد. لیستی از برترین فیلم های هندی ۲۰۲۴ را برایتان فراهم کردیم.

پنج فیلم هندی که دیدنشان را نباید از دست بدهید

به گزارش خبرآنلاین، فیلم هندی یودا (Yodha) که جنگجو هم نامیده می‌شود، در سال ۲۰۲۴ منتشر شد و داستان جذابش، ماجراهایی پر از اکشن و هیجان را برای تماشاگران به ارمغان می‌آورد. این فیلم داستان یک سرباز شجاع است که در طول مسافرت هوایی به کمک یکی از مسافران، هواپیمایی را که تروریست‌ها قصد دزدیدن آن را داشتند و هواپیما با مشکلات فنی مواجه می‌شود، آن را با دشواری فراوان بر روی زمین فرود می‌آورند و در طی این عملیات درگیری‌های زیادی رخ می‌دهد.

برترین ها نوشت:کارگردانان این فیلم ساگار آمبره و پوشکار اوجها هستند و تهیه‌کنندگان آن هیرو یاش جوهر، کاران جوهر، آپوروا محتا و ششانک کیتان می‌باشند. سازندگان فیلم هندی یودا با استفاده از بازیگران برجسته‌ای مانند سیدارث مالهوترا، راشی خانا و دیشا پاتانی، توانسته‌اند داستانی شگفت‌انگیز و جذاب را به تصویر بکشند که همچنین با عناصر هیجان‌انگیز و اکشن فراوان، تجربه‌ی بی‌نظیری را برای تماشاگران ارائه دهند.

در فیلم ما با قهرمان خود، آرون (سیدارث مالهوترا) به عنوان پسر جوانی آشنا می‌شویم که پدر سرباز خود را می پرستد، پدری که بلافاصله کشته می شود و چکمه هایش به یادگار می‌ماند. آرون قول می‌دهد که یا زنده بماند تا لیاقت پوشیدن یونیفورم گروه ضربت پدرش یعنی یودا را داشته باشد یا جسدش در پرچم کشورش پیچیده شود. بسیاری از نمایش‌های میهن‌پرستی در دو ساعت بعد دنبال می‌شوند. در جریان داستان، شاهد مبارزه‌ی شجاعانه‌ی آرون با گروهی از تروریست‌ها هستیم که قصد دارند از این حادثه به نفع خود سود ببرند. با وجود موانعی که پیش می‌آید، او با اراده‌ی قوی و هوشیاری که دارد، تلاش می‌کند تا خطرات را کاهش دهد و به اهدافش دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید